گزارش دستاوردهای پترومهر در خبرگزاری فارس

ساخت فارس۳/ یک پژوهشگر جوان در گفت و گو با فارس:

کارمان را با ۴۰۰ هزار تومان شروع کردیم/  دستیابی به دانشی که صنعت نفت را دگرگون می کند

شرکتی دانش بنیان که کار خود را با ۴۰۰ هزار تومان در پارک علم و فناوری شیراز آغاز کرده است، با تلاش انقلابی خود حالا به دانشی دست یافته که صنعت نفت را دگرگون می کند و تاکنون روسیه، آمریکا، کانادا و اتریش از آن برخوردار بوده اند.

مطالعه بیشتر

Print Friendly, PDF & Email

معرفی شرکت شتابدهنده پژوهشی فناوری های پیشرفته شیمیایی پترومهر

خانم دکتر حمیده امیری مدیر عامل پترومهر در برنامه رادیویی موج دانش رادیو فارس از شتابدهنده پترومهر می گوید.

چگونه یک استارتاپ به سمت شتابدهنده شدن می رود.

Print Friendly, PDF & Email

حضور مهندس عظیمی رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسی ساخت تاسیسات دریایی در شرکت پترومهر

نشستی پیرامون معرفی فناوری های شرکت پترومهر و استارتاپ های تحت شتابدهی پترومهر با حضور مهندس عظیمی رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسی ساخت تاسیسات دریایی ایران با میزبانی پترومهر برگزار شد.
پرفسور علی خلفی نژاد استاد تمام بخش شیمی دانشگاه شیراز و سهامدار پترومهر بر نقش مهم استارتاپ ها، جوانان و حمایت از آن ها پرداختند.
خانم دکتر حمیده امیری مدیر عامل و عضو هیأت مدیره پترومهر از کاتالیست ها، جاذب ها و دیگر فن آوری های پترومهر گفتند.
در ادامه شرکت پتروپویان (شرکت تحت شتابدهی پترومهر) با مدیریّت مهندس محمدرضا جلالیT فناوری ارزشمند التراسونیک را معرفی کردند.
در انتها مهندس عظیمی جلسه را بسیار مفید و کارآمد خواندند و برای ادامه کار، حضور در جلسات تخصصی تر با حضور مدیرعامل های شرکت تحت مجموعه شرکت مهندسی ساخت اعلام کردند.

Print Friendly, PDF & Email

بازدید دکتر شریعت از شرکت پترومهر امیران نکو

جناب آقای دکتر رضا شریعت در روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۸ با حضور در شرکت دانش بنیان پترومهر از فعالیت های شرکت بازدید کردند.

مشاور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از شرکت دانش بنیان پترو­مهر با سرکار خانم دکتر حمیده امیری مدیر عامل شرکت و جناب آقای  مهندس محمد نکوئی فرد رئیس هیئت مدیره و سایر کارشناسان فنی شرکت گفتگو و از دستاوردهای شرکت بازدید نمود.

در ابتدای این دیدار مدیران شرکت به تشریح چگونگی روند کار و پروتکل های سیستم سازی خود پرداختند و کارشناسان پیرامون وظایف کاری، تحصیلات و نقش موثر آنها در شرکت گزارش ارایه کردند.

دکتر حمیده امیری مدیرعامل شرکت پترو مهر ضمن معرفی و گزارش از عملکرد شرکت پترومهر به سیستم مدیریت پژوهشی شرکت اشاره کردند و این سیستم را بسیار قدرتمند و قابلیت کنترل حتی به صورت مجازی و از راه دور را دانست و تکنیک های عملیاتی خود برای پیشرفت پروژه­های خود بدون نگرانی از افشای اطلاعات علمی خود را توضیح داد.

پس از آن مشاور وزیر با آقایان مهندس حامد بنانی فرد مدیرعامل و مهندس حامد شادان عضو هیات مدیره شرکت آرکا ( شرکت زیر مجموعه پترومهر) گفتگوی ویژه انجام و در جریان روند شتاب دهی پترومهر برای تجاری و صنعتی کردن ایده های فارغ التحصیلان دانشگاهها قرار گرفتند.

در پایان این دیدار آقای دکتر رضا شریعت ضمن ابراز خرسندی از دستاوردهای پژوهشی شرکت دانش بنیان پترومهر، از سیستم مدیریت پژوهش شرکت تقدیر و از حمایت­های شرکت از جوانان نخبه و توانمندسازی قدردانی کرد.

وی بر گسترش روحیه امید و نشاط در بین جوانان تاکید و از تلاش مدیران شرکت در افزایش امیدواری جوانان نخبگان سپاسگزاری نمود.

این مقام مسوول در ادامه ابراز امیدواری کرد که زمینه همکاری و ایجاد ارتباط بیشتر شرکت­های دانش بنیان را با کارخانه­های زیر مجموعه شستا و صندوق بازنشستگی کشوری فراهم شود.

Print Friendly, PDF & Email
کرکینگ نفت

گزارش خبرگزاری فارس از سرمایه گذار ریسک پذیر پروژه کرکینگ سرد

فارس از سرمایه‌گذاری که قلبش برای وطن می‌تپد گزارش می‌دهد

پول ایرانی در راه توسعه ایران

طی چند ماه گذشته شاهد تلاطم‌های اقتصادی شدیدی در کشور بودیم که بخشی از آن ناشی از هجوم پول‌های مردم به بازارها بود که این نوع از سرمایه‌گذاری‌های مردمی اهمیت آموزش فرهنگ سرمایه‌گذاری را دوچندان می‌کند.

مطالعه بیشتر

Print Friendly, PDF & Email