بازدید دکتر شریعت از شرکت پترومهر امیران نکو

جناب آقای دکتر رضا شریعت در روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۸ با حضور در شرکت دانش بنیان پترومهر از فعالیت های شرکت بازدید کردند.

مشاور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از شرکت دانش بنیان پترو­مهر با سرکار خانم دکتر حمیده امیری مدیر عامل شرکت و جناب آقای  مهندس محمد نکوئی فرد رئیس هیئت مدیره و سایر کارشناسان فنی شرکت گفتگو و از دستاوردهای شرکت بازدید نمود.

در ابتدای این دیدار مدیران شرکت به تشریح چگونگی روند کار و پروتکل های سیستم سازی خود پرداختند و کارشناسان پیرامون وظایف کاری، تحصیلات و نقش موثر آنها در شرکت گزارش ارایه کردند.

دکتر حمیده امیری مدیرعامل شرکت پترو مهر ضمن معرفی و گزارش از عملکرد شرکت پترومهر به سیستم مدیریت پژوهشی شرکت اشاره کردند و این سیستم را بسیار قدرتمند و قابلیت کنترل حتی به صورت مجازی و از راه دور را دانست و تکنیک های عملیاتی خود برای پیشرفت پروژه­های خود بدون نگرانی از افشای اطلاعات علمی خود را توضیح داد.

پس از آن مشاور وزیر با آقایان مهندس حامد بنانی فرد مدیرعامل و مهندس حامد شادان عضو هیات مدیره شرکت آرکا ( شرکت زیر مجموعه پترومهر) گفتگوی ویژه انجام و در جریان روند شتاب دهی پترومهر برای تجاری و صنعتی کردن ایده های فارغ التحصیلان دانشگاهها قرار گرفتند.

در پایان این دیدار آقای دکتر رضا شریعت ضمن ابراز خرسندی از دستاوردهای پژوهشی شرکت دانش بنیان پترومهر، از سیستم مدیریت پژوهش شرکت تقدیر و از حمایت­های شرکت از جوانان نخبه و توانمندسازی قدردانی کرد.

وی بر گسترش روحیه امید و نشاط در بین جوانان تاکید و از تلاش مدیران شرکت در افزایش امیدواری جوانان نخبگان سپاسگزاری نمود.

این مقام مسوول در ادامه ابراز امیدواری کرد که زمینه همکاری و ایجاد ارتباط بیشتر شرکت­های دانش بنیان را با کارخانه­های زیر مجموعه شستا و صندوق بازنشستگی کشوری فراهم شود.

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.